Тости на весілля

Тости на весілля Жінка - це квітка, бо найкрасивіше в світі - це квіти і жінки. Чоловік - це садівник. І чим краще доглядає садівник за квіткою, тим прекрасніше він стає. 
Так вип'ємо ж за чоловіків, які вміють вирощувати прекрасні квіти, і за вічну тайнственную красу квітки і жінки. За красу вашого саду, молодята! Тости на весілля І не їсться, і не п'ється, 
не співає, не сміється, 
А всього лише треба тільки - 
Дружнім хором крикнути «Гірко!» Тости на весілля Дорогі гості! Сьогодні між сім'ями нареченого і нареченої утворилася нова родинний зв'язок. Розділене горе - половина горя, розділена радість - подвійна радість. Будь негаразди відчувається менше, якщо вона падає не на одного, а на багатьох, а радість стає більше. 
Побажаємо довгих щасливих років новому родинному союзу! Гірко! Тости на весілля Кажуть, що в доброму подружжі чоловік - голова, а дружина - необхідне їй серце. 
Так вип'ємо ж за те, щоб наші молоді не знали в житті ні головних, ні серцевих болів! Тости на весілля Один розумний чоловік, не позбавлений почуття гумору, сказав: «Кому таланти, а кому підполковники». 
Ну, а нам, друзі, на сьогоднішній вечір я хочу побажати гарного настрою, гарної сусідки (сусіда), неважливо праворуч або ліворуч, аби ближче . І, як кажуть, великому келиху побільше вина. 
Пропоную випити за нашу отличнейшую дружну компанію! За наших молодих! І за загальні веселощі! Ех, гуляти, так гуляти! Тости на весілля До весілля чоловік каже, а жінка слухає. Після весілля жінка говорить, а чоловік слухає. А через деякий час і чоловік, і жінка говорять, а сусіди слухають ... 
Так давайте ж вип'ємо за те, щоб молоді слухали і чули один одного все життя! Тости на весілля Одного разу я став свідком розмови двох жінок про шлюб. 
«Ах, шлюб, як міраж, - говорить одна, - з палацами, верблюдами. Спочатку зникають палаци, потім пальми і, нарешті, залишаєшся з одним верблюдом ... » 
Я не згоден з цією жінкою. Так, верблюд є. Але шлюб - не міраж, а оазис, який допомагає нам вижити в незатишне час. 
Верблюд до того ж, ви всі прекрасно знаєте, - корабель пустелі, і дуже важливо, щоб на його капітанському містку за штурвалом стояв мудрий, досвідчений капітан. А хто в цій ролі, ви розумієте. 
Давайте вип'ємо за відмінну навігацію в нашому життєвому бурхливому морі! Тости на весілля Щоб дожити до срібного весілля, треба мати золотий характер дружини і залізну витримку чоловіка. Вип'ємо ж за чудесний сплав, за розквіт нашої вітчизняної металургії! Тости на весілля Сьогодні один з найщасливіших днів в вашому житті. Ви вступили в шлюб, освячений вашої взаємною любов'ю. Настав жаданий час, і ви одне для одного стали рідними. Свою любов і повагу ви скріпили сімейними узами. З цього дня ви починаєте будувати свою сім'ю. Вип'ємо за це! Тости на весілля Книга подружжя складається з двох частин: поезії - медового місяця і прози - всього подальшого життя. Як ви розумієте, перша частина дуже тонка, друга - товста. І це, зауважте, точно відповідає жіночим габаритам: нареченою - тонка, дружиною, самі розумієте, не дуже. Тому пропоную другу частину книги розділити на кілька частин і кожну з них зробити медової. 
Нехай не тільки перший місяць, а всі роки подружжя будуть солодкими і приємними, як це вино в наших келихах!
Тости на весілля Коли вже відбулося злиття сердець, молодим потрібно подумати про мир і злагоду в родині. 
Але як його досягти? І тут є одна порада. Нехай дружина поставить чоловіка в думках на мармуровий п'єдестал у вигляді бронзової фігури, і нехай чоловік поставить дружину в думках на мармуровий п'єдестал у вигляді бронзової фігури. І Кланяйтеся один перед одним і любите, і підноситься інший; одного. 
Це найкраща стратегія і тактика надовго зберегти любов і повагу. За вашу щасливу, задоволену і багаторічну життя! 
Гірко! Тости на весілля Зустрічаються двоє. 
- Ви одружені? 
- Одружений. 
- Давно?. 
- Це залежить від моєї дружини. Іноді наче вчора повінчані, а іноді - як сорок років одружені. 
Дорогі молодята, живіть все життя так, як тільки вчора повінчані! Тости на весілля Ріс у лісі стрункий тополя, а поруч росла струнка берізка. І полюбили вони один одного, і потягнулися один до одного, поки нарешті не поєднали свої гілочки і не сплелися разом. Чим наші молодята не тополя і не берізка? 
Побажаємо їм, щоб гілочки їхньої любові ніколи не розпліталися і міцно трималися один одного! Тости на весілля Для нашої молодої я хочу нагадати слова Піфагора: «Розсудлива дружина! Якщо бажаєш, щоб чоловік твій вільний час проводив біля тебе, то подбай про те, щоб він ні в якому іншому місці не знаходив стільки приємності, задоволення, скромності і ніжності ». 
Вип'ємо за щастя наших молодих! До дна! Тости на весілля Пішов наш дорогий Саша в ліс погуляти, грибочки збирати. Раптом бачить рідкісний блакитний квіточку. Зірвав він його і прикріпив до одягу. А квіточка-то був чарівним: він розкривав очі на скарб. І Саша знайшов свій скарб - нашу дорогу наречену. Вип'ємо за цей скарб, за те, вона була завжди найбільшим багатством чоловіка. Тости на весілля Молодят поздоровляємо, 
Любові і щастя їм бажаємо, 
Чоловікові - слухатися дружину 
І любити її одну. 
А дружині - народжувати діточок, 
Милих, славних шалунішек! 
Чекаємо від вас богатирів 
І красунь-дочок. 
А ще ми вам бажаємо 
Молодими вічно бути, 
Але на весілля золоту 
Не забудьте запросити. Тости на весілля Палацом будь стане хата, 
Панує де добра дружина! 
Дорожче всіх багатств вона, 
Дорожче перлів і злата! 
Я п'ю, вірніше, келихом голосую 
За вибір нареченого - за молоду! Тости на весілля Людині Богом дано дві ноги ... І якщо у людини поранена одна нога - він кульгає. Якщо у людини поранені дві ноги - він взагалі не може ходити. А якщо ноги людини зачіпають один за одного - він спотикається. 
Сім'я - теж живий організм, і теж тримається на двох опорах, тобто на вас ... 
Так давайте вип'ємо за те, щоб ви жили дружно, у мирі та любові! А головне - бережіть одне одного! Тости на весілля Наш дорогий наречений - успішний астроном. Він перший відкрив зірку, причому немає сумніву, що за красою, чарівності і розуму - зірку першої величини. Так нехай ця зірка висвітлює його життєвий шлях світлом любові, турботи, відданості. Щоб він завжди хотів сказати: 
Гори, гори, моя звезда, 
Зірка кохання Привітне, 
Ти у мене одна заповітна, 
Інший не буде ніколи. Тости на весілля П'ю за наречену! 
Нехай легко і солодко - 
Так, як солодкий мед, - 
Тобі живеться в будинку цьому, 
але гидую легким життям, 
Без турбот. 
Вчися працювати так, 
Як бджоли влітку, 
Як сонце дивиться 
У дзеркало променисто, 
Увійдеш ти сонячним добром, 
висвітлити, обігрієш цей будинок 
І молодим теплом, 
І світлом чистим. 
Тости на весілля Дорогі наречений і наречена! Від щирого серця вітаємо вас зі вступом у законний шлюб. Сьогодні, в день вашого одруження, вам подарувало частинку себе Сонце, і ця частка сімейне вогнище. Сонце - джерело життя на землі, сімейне вогнище - джерело життя сім'ї. Зберігайте цей дорогий подарунок все життя. Який би холодний вітер не дув, полум'я вогнища має горіти, даючи світло і тепло вашій сім'ї. 
Я піднімаю свій келих за невгасимий світло і тепло вашого вогнища! Тости на весілля У слова «шлюб», що позначає подружні відносини, є малосимпатичний омонім: слово «шлюб», що позначає зіпсовану продукцію. Часто другий сенс вторгається в перший. Однак немає жодного сумніву, що шлюб не має шлюбу, якщо він заснований на любові. 
Побажаємо молодим зберегти це єдине міцне підгрунтя шлюбу, побажаємо їм шлюбу без шлюбу. 
І, дорогі друзі, чи не здається вам, що вино занадто гірке? Гірко! Тости на весілля Дорогі гості! 
Я давно хочу присвятити молодій дружині ось цей аварський тост: 
Тобі вручається 
Вогнище відтепер і навіки. 
Нехай він горить, як світло в очах, 
Як серце в людині ... 
Від вогнища все життя пішла 
З глибини часів. 
Джерело світла і тепла - 
Нехай не згасне він! Тости на весілля Царство сім'ї - це царство жінки. Розумна, добра, невздорная дружина може, як добра фея, створити вдома атмосферу любові, радості, жарти, гумору, то є буття, повне радості, щастя і яскравого світла. У владі жінки зробити з подружнього життя тривалий золоте ранок. Побажаємо все це нашим нареченим, побажаємо їм щасливого сімейного життя. І нехай мій привіт з іскристим келихом вина буде зовнішнім вираженням наших побажань. 
Гірко! Тости на весілля На цьому весіллі я бачу такий багатий квітник милих і таких красивих дівчат, що тесть розчулився, б'є себе в груди і запевняє, що він теж наречений. Побажаємо і цим милим дівчатам знайти собі гарних наречених. 
За ваше майбутнє сімейне щастя Тости на весілля Одна з винуватиць сьогоднішнього торжества - наречена - людина небезпечна. Вона - поджігательніца, і наречений зі мною згоден, так як вона поселила в його серці полум'я. Але я впевнений, що вона тепер окований такий ланцюгом, який не розірвати. 
П'ємо за здоров'я дорогою "окутої"! Тости на весілля Народна мудрість говорить, що перше багатство в житті - це здоров'я, а друге-дружина. Хороша дружина - це половина щастя. Немає кращого друга, ніж вірна подруга. З доброю дружиною горе - полгоря, а радість - радість удвічі. У хорошої дружини - чоловікові немає ціни. 
Давайте ж побажаємо нашій нареченої виправдати, ці прислів'я і вип'ємо за неї! Тости на весілля Наш Миколка, наш зайченя біленький, горностаюшка резвенькій, ясний сокіл, по лісу полював, по кусточкам поглядав, по хащах наглядав і впіймав сіру кунічку дорогу, перепілочка, білу лебідонька. Побажаємо ясному соколу і білої лебідонька міцне гніздечко звити, дітей ростити, щасливо поживати і добра наживати. 
Та й підсолодити нам гірке вино. Гірко! Тости на весілля Життя самотньої людини можна порівняти підлогою, в якому є всього лише одна Половиця. Йде людина, а ця мостина прогинається і скрипить, і рівновага ось-ось загубиться. Коли ж дві людини з'єднуються, то дві мостини виявляються поруч і можна подати руку допомоги. один одному, і життя стає стійкіші, ніж життя на одній дошці. 
Так вип'ємо за наших "молодих", за придбання ними стійкості у взаємній любові, у взаємній опорі! За їхнє щастя! Гірко! Тости на весілля Дорогі гості, я хочу розповісти вам одну східну легенду. Зібралися боги і вирішили створити світ. Вони створили зірки, сонце, місяць, моря, гори, квіти та хмари. А потім створили вони людину. І на завершення своїх праць вони створили істину. Проте, в цьому питанні виникли труднощі. Куди б заховати істину, щоб люди не змогли відшукати її відразу: Боги хотіли продовжити процес відкриття. 
- Давайте сховаємо істину на найвищій горі світу, - сказав один з богів, - там, напевно, буде важко її знайти. 
- Давайте сховаємо її на дні найглибшої і темної прірви, - сказав інший. 
- Сховаємо її на самій далекій зірку або на невидимій стороні Місяця, - ще почулися думки. 
Зрештою найстаріший і наймудріший бог сказав: 
- Ні, ми сховаємо істину в серцях людей. Вони стануть її шукати по всьому світу, навіть не підозрюючи про те, що весь цей час носять істину в своєму власному серці. 
Дорогі наші молодята, сьогодні, в цей урочистий день, ваші серця об'єдналися. Значить, ви до кінця зрозуміли істину про те, що двоє люблячих людини повинні жити разом. 
Я хочу побажати вам щастя, радості, щоб ви дбали один про одного. І тоді ваше життя буде нагадувати нескінченно щасливу казку. П'ємо за вашу любов! 
Тости на весілля Воістину життя різноманітна і суперечлива, їй властиві і формальна, і діалектична логіка. Коли порушника кримінального кодексу сковують ланцюгом, він жадає її розірвати. Але ось двоє прекрасних молодих людей скували себе золотими кільцями, а ми радіємо за них і бажаємо, щоб ці окови ніколи не розірвалися. 
Вип'ємо за здоров'я і щастя дорогих "оковані"! Гірко! Тости на весілля Дорогі молоді! Від щирого серця вітаю вас зі вступом у законний шлюб і утворенням сім'ї! Дружба і любов - найпрекрасніші почуття у людському житті. 
Нехай ваша любов буде такою ж довгою, як ваше життя! Живіть у любові, щастя і радості, нехай у вас будуть здорові і життєрадісні діти, і будьте вірною опорою вашим батькам і матерям. В добрий час, дорогі! Гірко! Тости на весілля Государиня імператриця Олександра Федорівна Романова одного разу записала у своєму щоденнику наступне: «Секрет щастя - це увага один до одного. Щастя життя складається з окремих хвилин, з маленьких, швидко забуваються задоволень: від поцілунку, посмішки, доброго погляду, серцевого компліменту і незліченних маленьких, але добрих думок і щирих почуттів. Любові теж потрібен її щоденний хліб ». 
У цей урочистий день я хочу побажати молодим уважно, дбайливо ставитися один до одного, і тоді «хліб любові» постійно буде на вашому сімейному столі. Щастя вам! Тости на весілля Уявіть собі величезну, безмежне море і по ньому пливе в човні чоловік. Іноді світить сонце, і море спокійно-людина може відпочити, але чаші море хвилюється, круті небезпечні хвилі набігають, морські чудовиська пропливають поруч, і людині так хочеться в тиху гавань, де і світло, і тепло від турботи та участі близьких. 
Так вип'ємо за знову утворилася сім'ю і побажаємо їм довгого і вдалого плавання по хвилях житейського моря! Гірко! Тости на весілля Важливим елементом у сімейному житті є єдність інтересів. Нехай обидва люблячих серця поділяють і радість, і негаразди, і перемоги, і поразки. Нехай вони ділять навпіл вантаж повсякденних турбот. 
Нехай все в житті наших молодих буде спільним. Я хочу випити за спільність інтересів нашої молодої пари. Думаю, що всі гості мене підтримають. Гірко! Тости на весілля Що таке подружжя? 
Це воля і мужність, 
Дисципліна солдатська 
І терпіння пекельне, 
Це верх дипломатії, 
Це низ демократії, 
Це мудрість і знання, 
Це серця покликання. 
Це щастя безмежне - 
Дуже крихке, ніжне. 
У вашій владі і честі 
Зберегти його РАЗОМ. Тости на весілля Дорогі гості, уявіть собі таку картину, Людина йде по вулиці. Раптом він чує тоненький схвильований голос, що доноситься невідомо звідки: 
- Стій! 
Людина зупиняється, і в ту ж мить прямо перед ним на тротуар падає з даху будинку цегла. Він дивиться на всі боки в пошуках господаря рятівного голоси: 
- Хто це мене врятував? - Це я, - лунає той же самий голос, - твій ангел-охоронець, я у тебе в кишені. 
Людина лізе в кишеню і виймає на світ Божий крихітного гномика розміром із сірникову коробку, кидає його на тротуар і злобно давить: 
- Де ж ти був, сволота, коли я одружився? 
Так вип'ємо ж, дорогі наші наречені, за те, щоб навіть у пориві люті чи злості ви ніколи не тиснули свого ангела-хранителя, а також, щоб ви ніколи не шкодували про те, що коли- то зробили! Тости на весілля Птиця, яка змінює багато гнізд і все не знає, яке вибрати, залишається в кінці кінців зовсім без гнізда. Чи не простіше звити своє власне гніздо - тоді і вибирати не доводиться. 
Дорогі наші молодята, я хочу побажати вам, щоб ваше гніздо було для кожного з вас тим самим єдиним місцем, куди ви завжди будете повертатися, де вам завжди буде добре, де ви будете оточені турботою і любов'ю. Тости на весілля Хлопчик запитує батька: 
- Це правда, що подружнє життя схоже на лотерею? 
- Ні, синку ... У лотереї у тебе є хоч який-небудь шанс ... 
Так вип'ємо за шанс, який ми не упустили - за наших дружин! Тости на весілля Чудові слова сказав німецький філософ Кант: «В шлюбного життя поєднана пара повинна утворити як би єдину особистість. А якщо доходить до того, що виникає мова про право повелителя, то справа вже до крайності зіпсовано. Домагання жінки на жорсткий тон веління є вкрай відштовхуючим або подібне ж домагання чоловіка надзвичайно неблагородним! » 
Дорогі наші молодята! У цей урочистий день я хочу побажати вашій родині світу в широкому сенсі цього слова! За вас! А гостей прошу підтримати мене і всім разом випити келихи до дна! Тости на весілля У східній притчі сказано, що заміжжя - це міраж, начебто оази в пустелі з палацами, пальмами і верблюдом. Спочатку зникає палац, потомпальми і залишається верблюд. 
Від душі бажаємо нареченої успіху у створенні райського куточка! Тости на весілля Сваха стала розхвалювати наречену. 
- Я бачив цю дівчину, - сказав жених. - Здається, вона - крива. 
- Ну і добре, - сказала сваха. - Чужі мужики не стануть на неї задивлятися. 
- Але вона начебто заїкається. 
- Менше базікати буде даремно! - Заперечила сваха. - Та й коротун вона. 
- Теж не погано: матерії менше піде на сукні. 
- Але кажуть, що і розумом вона того ... 
- А ти що ж хочеш, щоб у неї не було ні єдиного недоліку?! 
Будемо ж терпимі до недоліків наших наречених! Тости на весілля Людині Богом дано дві ноги ... І якщо у людини поранена одна нога - він кульгає. Якщо у людини поранені дві ноги - він взагалі не може ходити. А якщо ноги людини зачіпають один за одного - він спотикається. 
Сім'я - теж живий організм, і теж тримається на двох опорах, тобто на вас ... 
Так давайте вип'ємо за те, щоб ви жили дружно, у мирі та любові! А головне - бережіть одне одного! Тости на весілля Морякам, щоб правильно вирахувати курс корабля, потрібна нерухома зірка, на яку вони могли б орієнтуватися. Так і будь-якій парі потрібна спільна мета, до якої б прагнули обоє. А сама благородна мета - зробити один одного щасливими у шлюбі. 
Так нехай же, дорогі молодята, зірка вашої любові неодмінно приведе вас до щастя! Як то кажуть, світ вашому дому і побільше хороших діточок! Я пропоную за це випити всім разом і обов'язково до дна! А молодим - гірко! Тости на весілля Одного разу, будучи на риболовлі, я став мимовільним свідком розмови двох рибалок, які сиділи в кількох метрах від мене досить похмуро і чекали кльову. Один каже: 
- Погано. 
Минає приблизно півгодини, другий запитує: v 
- Що погано? 
Проходить ще півгодини, перший відповідає: 
- Погано, що ти спиш з моєю дружиною. І ще через півгодини друге вимовляє: 
- Щось я вас не зрозумію. Тобі не подобається, а вона в повному захваті. 
Так вип'ємо ж за те, щоб у вашій родині завжди було повне порозуміння і взаєморозуміння! Тости на весілля Вдалий шлюб, а саме таким, я сподіваюся, і стане союз цих двох людей, - це споруда, яка потрібно щоразу реконструювати. 
І в цьому зв'язку я хочу побажати вам, дорогі наші молодята, щоб у вас під рукою завжди було достатньо яскравих свіжих фарб, якими ви б могли за власним бажанням розфарбовувати стіни вашої сімейного життя. Тости на весілля Шановні гості! Я пропоную тост за щастя та кохання молодят! 
З чаш, наповнених до краю 
Напій щастя випийте до дна. 
Бажаємо від душі вам, дорогі, 
Щоб був він солодший меду і вина! Тости на весілля У народі кажуть: «Хто кого любить, той того і слухається». Я хочу побажати молодятам, щоб вогонь їхнього кохання з кожним роком палав усе яскравіше і яскравіше, і тоді в їх сім'ї будуть мир і злагода. 
Я пропоную випити за злагоду в молодій сім'ї! Гірко! Тости на весілля Реальне життя складається з безлічі дрібниць, порожніх слів, суперечок, життєвих ситуацій. Життя - це гірлянда різнокольорових - світлих і похмурих днів. І від вашого розсудливості і згоди залежить спокій і благополуччя вашого життя, дорогі молодята! Так нехай повсякденні дрібниці не псують головного у вашому житті - щастя і радості. 
За ваше щастя, наречені! Тости на весілля Хтось із великих сказав свого часу: «Шлюб є дійсність любові». Але любити істинно може лише цілком дозріла душа, і, в такому випадку, любов бачить у шлюбі найвищу нагороду і при блиску вінця не блякне, а пишніше розпускає свій ароматний колір, як при променях сонця. 
Так вип'ємо ж за те, щоб квітка цього шлюбу цвів, цвів і цвів і своєю красою радував оточуючих і викликав у них білу заздрість! 
Тости на весілля Сором і честь - як одяг: чим більше розтріпана, тим безпечніше ставишся ... 
Так давайте вип'ємо за те, щоб ніколи не ходити в лахмітті! Тости на весілля Дорогі мої молодята, в цей урочистий для усіх нас день мені згадалася одна історія, свідком якої я став під час моєї подорожі на Чукотку. Я плив у човні, в якій, крім мене, сидів чукча і його дружина, яка і гребла важкими веслами. Чукча сидів дуже задумливий і невпинно курив. Коли ж я у нього запитав, у чому справа, чому він такий весь із себе задумливий, він відповів, показуючи на свою дружину: 
- Їй-то добре, греби собі та греби. А мені тут думати треба, як далі жити. 
Так вип'ємо ж за те, щоб наші дружини завжди брали на себе бодай частину наших непомірно великих проблем! Тости на весілля Зарубіжні вчені спостерігали за поведінкою двох груп чапель. Перша група птахів жила без турбот, їх досхочу годували. Птахи з другої групи змушені були кожен день вилітати з гнізда, щоб забезпечити себе кормом. Вони самі боролися за своє існування, В пер виття групі птахи почали викидати яйця з гнізд, ССО-риться. Подружні пари розпадалися. У другій групі такого не відбувалося. Чи не правда, цікавий експеримент? А як поведінка птахів у різних умовах схоже на поведінку людей! 
У зв'язку з цим я бажаю нашій молодій парі швидше стати на ноги, трохи менше залежати від батьків, а побільше сподіватися на свої сили, не відмовляючись, однак, від їх щирої допомоги. Щастя вам і любові! За це й попрошу всіх гостей випити стоячи і обов'язково до дна. А молодим, як водиться, - гірко! Тости на весілля Дорогі наречені! Я не відкрию Америки, якщо скажу, що сімейне щастя залежить від уміння партнерів обходити так звані гострі кути - дрібні конфлікти, сварки, неполадки. Я пропоную вам хороший метод вирішення спірних моментів - метод НЛО. Але до «літаючим тарілках» він не має ніякого відношення. І взагалі, ви повинні назавжди забути про «літаючі тарілки» - їх у вашому будинку бути не повинно! 
У нашому варіанті НЛО розшифровується так: «Ніжний, ласкавий відповідь». Ось і весь секрет! Тости на весілля Уявіть собі величезну, безмежне море і по ньому пливе в човні чоловік. Іноді світить сонце, і море спокійне - людина може відпочити, але чаші море хвилюється, круті небезпечні хвилі набігають, морські чудовиська пропливають поруч, і людині так хочеться в тиху гавань, де і світло, і тепло від турботи та участі близьких. 
Так вип'ємо за знову утворилася сім'ю і побажаємо їм довгого і вдалого плавання по хвилях житейського моря! Гірко! Тости на весілля На одному весіллі наречена, відкушуючи за традицією шматок короваю, вивихнула собі щелепу. Ну, поїхали вони з нареченим у «травму» ... 
У цей час гості, не збираються чекати і не приймають відмовок, неабияк розпалилася різноманітними напоями. У тому числі і батько нареченої. 
Через деякий час молода пара повернулася з травмпункту. Наречена - з перев'язаною щелепою. Новоспечений тесть, подумавши сп'яну, що зять уже «повиховував» його дочка, рушив зятю в щелепу і ... вивихнув її. 
Ну, поїхали вони з нареченою в «травму». У ту ж саму ... 
Так давайте ж вип'ємо за долю, від якої не втечеш! Тости на весілля Дорогі друзі, як-то раз я підслухав, як лаються мої сусіди. Дружина кричить: 
- Ти людина, якій я віддала найкращі роки свого життя! 
Чоловік у страху: 
- Не говори так! Мені страшно подумати, що мене ще чекають гірші роки. 
Я хочу підняти тост за молодих і побажати їм, щоб вся їх спільне життя згадувалася як щось найсвітліше і найкраще, а роки, які ще будуть, очікувалися з нетерпінням і цікавістю! Тости на весілля Один чоловік все життя шукав досконалу жінку. І. .. залишився неодруженим. Його запитали: 
- Ви так багато подорожували, ви були на всіх континентах, у найвіддаленіших куточках землі, в самих людних і безлюдних місцях, в найбільш цивілізованих і диких країнах - ніж ви ніде так і не знайшли досконалої женшина? 
- Та я дуже часто зустрічав таких, - відповів він. 
- Так чому ж ви так і не одружилися? 
- Бачите, всі вони шукали досконалого чоловіка ... 
Так вип'ємо ж за тих, кого ми знайшли, і тих, хто знайшов нас! Тости на весілля «Якщо бессчастія боятися, то й щастя не буде», - казав Петро I 
Так давайте вип'ємо за те, щоб подібні страхи не переслідували нас! За сімейне щастя! Тости на весілля Що таке самотній чоловік? Інвалід без ноги. Що таке самотня жінка? Інвалід без ноги. Якщо ж такий чоловік і така жінка об'єднуються то виходить щось міцне на ногах. І це ціле у багато разів перевершує кожну з безногих половинок. І ось ми бачимо, як двоє симпатичних людей об'єднали свої життя у взаємній любові. 
Вип'ємо за них і побажаємо їм тривалого подружнього щастя. Хай живуть молодята! Гірко!
Тости на весілля Один відомий філософ сказав: «Життя починається не тоді, коли ми народилися, а тоді, коли в наше серце увійшла любов, яка окрилює людину, робить її добрішою і кращою. І разом з цим облагороджує весь світ ». 
Дорогі наші молоді, дозвольте мені від щирого серця побажати вам міцного, вічної любові, поваги один до одного, уваги. І нехай весь світ буде з вами! За вас! Тости на весілля Давайте вип'ємо за те, щоб ваш союз був дійсно непорушним! Тости на весілля «Як згубні пристрасті! Це вітри, надуває вітрила корабля, вони його інколи топлять, але без них він не може плавати », - писав Вольтер. 
Так давайте вип'ємо за вітри, надуває вітрила наших молодят! Тости на весілля Любов - та Нерозмінна монета, яка складає тепер ваш прожитковий мінімум! .. 
Так давайте вип'ємо за те, щоб у вас в житті завжди був прожитковий ... максимум! За взаєморозуміння, довіра, достаток! Тости на весілля Охорона - тільки запрошення для злодія ... 
Так давайте вип'ємо за те, щоб у домі панували довіра та вірність! Тости на весілля Обручка - славна і багатозначна емблема. По-перше, це символ вірності: кільце наочно показує навколишнім, що серце людини належить дружині або чоловіку. По-друге, кільце кругле, тобто не має не початку, ні кінця і, значить, символізує вічність. І нарешті, обручка із золота, а золото - чистий і красивий метал, до якого не перестає бруд. 
Таким чином, обручка символізує любов і вірність, чистоту і вічність. Дорогі наречені, хай ваша любов буде вірна, чиста і назавжди закріпить ваше подружнє згоду. 
Піднімемо ж наше побажання дружним дзвоном келихів і крикнем від душі: хай живуть молодята! Гірко! Тости на весілля Мудрець говорив, що заздрість - ворог щасливих ... 
Так давайте вип'ємо за те, щоб у вашого щастя не було ворогів! Тости на весілля Дорогі друзі, дозвольте мені розповісти вам невелику, але дуже повчальну байку. Значить так, зайчиха розлучається з зайцем, суддя її запитує: 
- Скажіть, будь ласка, в чому, власне кажучи, причина вашого розлучення? 
- Та ви тільки подивіться на мого чоловіка! - Вигукує зайчиха. - Він же косою! 
- А хіба раніше ви цього не помічали? - Задає питання суддя. 
- А раніше я думала, що він просто очі мені будує, - відповідає зайчиха. 
Я ж хочу побажати вам, дорогі наші молодята, щоб ви частіше дивилися один на одного і надивитися не могли, не помічаючи при цьому невеликих недоліків . Тости на весілля Вип'ємо за явище, яке, скорочуючи життя кожній людині окремо, продовжує її всьому людству в цілому! 
За любов! Тости на весілля Шановні гості, як-то я прочитав одне оголошення: «Молоде подружжя знімуть однокімнатну квартиру, в крайньому випадку горище або сарай. Куренів просимо не пропонувати ". 
І хочу підняти бокал на честь молодих і побажати, щоб їх ніколи не мучив житлове питання, щоб в їх будинку оселилося щастя і для нього завжди була б місце їх взаємно люблячих серцях! Тости на весілля Як кажуть в народі: «Хороший кухар варто доктора». Дорогі гості, я думаю, і ви мене в цьому підтримаєте, що наші кухарі, приготувати цей чудовий весільний стіл, - справжні «лікаря». Мені здається, я зрозумів секрет їхніх страв - їж і все більше їсти хочеться. Смакота. Спасибі вам від усієї душі, і дай Бог вам всіх благ! Тости на весілля Давайте піднімемо келихи за те, щоб у вашої майбутньої дитини були щасливі батьки! 
Тости за молодят Ось і весілля дочекалися! 
хош НЕ хош, а веселися! 
Все за стіл сідайте дружно, 
Молодих привітати потрібно! 
Стопки повні налити, 
Перший тост - за молодих! Тости за молодят Два голуба довго шукали одне одного, знайти ж один одного - не жарт. І довго йшов самотньо голуб і йшла самотня, голубка. Але все ж схилилося до них з доброю посмішкою щасливого кохання божество: два голуби ніжно воркують між собою, сплетених кілець торжество. 
Піднімемо ж келихи за те, щоб два голуби ніколи не розлучалися один з одним. Хай живуть молоді! Тости за молодят Два мужика розмовляють в забігайлівці. 
- Ну, ти як? Усе ще один? Наречену ще собі не знайшов? 
- Та ні, - відповідає той, - де ж її взяти? Скільки років ходжу в нашу пивнушку, та все ніяк порядну дівчину не можу зустріти. 
Наші молоді, наскільки я знаю, познайомилися в іншій "забігайлівці" ... в бібліотеці! Ось що означає знайти потрібну "забігайлівку"! Пропоную випити за наших високоосвічених нареченого і наречену! Тости за молодят Нехай ваше життя буде чистою, як крапля джерельної води, а щастя грайливо, як шампанське в кришталевому бокалі! 
За молодят! Тости за молодят У день весільного торжества 
Прийміть привітання наші 
І данину хмільний заздравний чаші, 
І пожеланья щастя вам. 
Нехай міцніє шлюбний ваш союз, 
Любов прекрасна - душі нагорода, 
І борг подружжя, сімейних уз 
Нехай буде вам завжди відрада. 
Нехай ваше життя завжди іскриться, 
Як променистість цих днів, 
Нехай просяє Гіменей, 
Поглянувши на радісні обличчя. 
Підняти келихи нам пора 
За щастя молодих! 
Ура! Тости за молодят Якщо чоловік у сім'ї - голова, то дружина - душа. І в цей знаменний, радісний день я хочу випити за те, щоб у новій родині завжди панувала гармонія. Гармонія любові. 
За вас, наші дорогі молодята! Тости за молодят Молодий чоловік говорить своїй дружині: 
- Люба, я тільки що порівняв свої витрати на весільну подорож з вартістю твого посагу. 
- І що ж? 
- Виходить, що я одружився з тобою виключно з любові. . 
Я пропоную підняти келихи і випити за любов наших молодят! Тости за молодят Були наречений і наречена, 
Нині побачення кінець. 
Два обручальних колечка 
Делу гідний вінець. 
Через любов ваше полум'я 
Вип'ємо келихи до дна, 
Ціле життя перед вами, 
Щастя вам, чоловік і дружина! 
П'ємо за щастя молодих! Гірко! 
Всі разом - ГІРКО!